



32 499 ₴
Робота з бензопилкою вимагає концентрації та досвіду. Дерево як природний матеріал вирізняється структурою, а користувачеві ланцюгової пили необхідно мати можливість швидко реагувати на різні ситуації, що виникають у процесі різання. Отже, за ідеальних умов, людина та пила працюють разом, як ідеально узгоджена команда, для ефективного й безпечного розпилювання в будь-якій робочій ситуації.
Дизайн бензопили Husqvarna 550XP Mark II відповідає новому принципу ланцюгової пили і, у такий спосіб, оптимізує різання з багатьох боків. Чудова ергономіка забезпечує зручне, легке керування, тоді як застосування добре продуманих елементів зменшує вібрацію, захищаючи руки та пензлі користувача. Крім того, це бензопила має невелику вагу та чудово збалансована в руках.
Її вагу знижили завдяки новому, також інноваційному використанню магнію у виробництві картера. Бензопила Husqvarna 550XP Mark II була створена для професійних вальників.
Маса нових технічних рішень дає змогу працювати з цією пилкою ефективно та легко. Унікальна технологія двигуна X-Torq® забезпечує потужність у широкому діапазоні обертів, витрачає на 20% менше паливної суміші та виробляє на 75% менше вихлопів.
Новітня технологія RevBoostTM забезпечує миттєве пришвидшення ланцюга для ще ефективнішого виконання обрізання сучків і прекрасну продуктивність під час приватного використання.
Міцний картер двигуна мотоппи 550XP II витримує роботу на високих обертах і створений з урахуванням активного професійного використання цього інструмента, забезпечуючи йому тривалий термін експлуатації.
Робочий об'єм циліндра бензопили 50,1 см3, а потужність 2,8 кВт або 3,8 к.с. І за таких характеристик ця бензопила здатна розвивати до 10200 обертів на хвилину, а витрата палива становить у середньому 446 г/кВт/год.
Вона обладнана системою гасіння вібрації LowVib® — водночас ефективні амортизатори знижують вібрацію, захищаючи руки та кисті волосіні від шкідливого впливу.
Також у цій моделі застосована система легкого запуску Smart Start, за якої двигун і стартер забезпечують швидкий і легкий запуск. Опір шнура стартера знижено на 40%.
Тримач гайки кріплення шини — це нова утримувальна функція, яка не дає змогу вам втратити гайки кріплення шини. А для полегшення процесу валки на верхню кришку бензопили нанесена спеціальна розмітка, яка полегшує поставлене завдання.
Бензопила належить до бензопил серії XP класу PREMIUM і постачається до нас із шиною й ланцюгом із кроком 0,325".
Низька ціна для мотоппили такого класу та 24 місяці гарантії під час купівлі бензопили Husqvarna 550XP II в нашому інтернет-магазині Технікс-Маркет.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 380 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 19.6 м/сек |
| Кількість обертів | 10200 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 320 мл |
| Рівень шуму | 117 дБ |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 50.1 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.1 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 520 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |