
15 499 ₴
Мотокоса Husqvarna 531RS — це потужний інструмент професійного рівня, нового покоління, для роботи впродовж усього робочого дня.
Має конструкцію, призначену для тривалої експлуатації в жорстких умовах (повітряний фільтр, який забезпечує 2-ступеневе очищення повітря, зносостійкий механізм зчеплення, суцільнометалевий вал від двигуна на редуктор, вдосконалена система підтримки вала в трубі тощо), із системою полегшеного запуску.
Розширена комплектація: тримера головка Т35, ніж для косіння густої та перерослі трави Мульти 275-4, ремінна оснастка просунутого рівня Balance 35.
Ідеальний варіант для професіоналів, що працюють із зеленими насадженнями, за співвідношенням «ціна — якість».
Комбінований захисний кожух — може використовуватися як із тримерною головкою, так і з ножем для трави.
Конічний редуктор — Конструкція конічного редуктора має великий крутний момент, а різальне обладнання водночас паралельне до землі для кращої продуктивності під час скошування
Конічна конструкція редуктора — Перевірена та надійна конструкція редуктора.
Ефективний повітряний фільтр — ефективна система фільтрації повітря зменшує витрати на обслуговування й підвищує зносостійкість двигуна.
Ручний паливний насос неабияк прискорює й полегшує запуск інструмента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 1.6 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 2500 об/хв |
| Ширина скошування ножа | 275 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Довжина | 177 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 33.6 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.74 л |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |