30 499 ₴
Husqvarna 545Rx — це потужна професійна мотокоса, призначена для косіння трави як тримерною головкою, так і ножем.
545Rx — це дуже потужний і ефективний інструмент із чудово продуманою ергономікою, який здатний витримувати максимальні навантаження впродовж цілого робочого дня.
Ергономічні ручки професійної травокосарки Хускварна 545Rx розташовані під невеликим кутом щодо штанги, що благодійно позначається на кращому регулюванні.
Магнітний фіксатор, яким обладнаний редуктор кущоріза, полегшує заміну різального обладнання. Збалансований розподіл ваги забезпечується завдяки розміщенню паливного бака перед двигуном. Ефективні амортизатори поглинають вібрацію і знижують навантаження на кисті та передпліччя користувача.
Оптимізована довжина штанги та редуктор із підвищеним крутним моментом полегшують роботу та дають змогу різальному обладнанню працювати паралельно до землі. Двигун обладнаний новітньою технологією X-Torq®, яка сприяє зниженню кількості шкідливих викидів на 75% і на 20% заощаджує паливо.
Завдяки системі Smart Start® мотокоса 545Rx швидко та легко заводиться. Опір шнура стартера знижено на 40%. Паливопідкачувальний насос полегшує запуск. Дворучна ручка під час кемби великих площ дає змогу виконувати спокійні, рівномірні рухи та робить керування пристроєм легким і ергономічним.
Бензокоса Husqvarna 545Rx має ремінну оснастку Balance X із широкою опорою на спині, плечовими ременями та поясом для розподілу навантаження зі збільшеної зони. Міцні фіксувальні кріплення дають змогу легко надіти або зняти підвіску. М'які та широкі плечові ремені ефективно знижують навантаження на плечі та поперек.
Енергопоглинальна стегнова накладка захищає стегна від навантажень, полегшує роботу та збільшує простір для переміщення.
Бензокоса Хускварна 545Rx чудово збалансована, а запатентована антивібраційна система LowVib® знижує до максимуму всі вібрації, створювані двигуном, приводним валом і різальним обладнанням.
До стандартної комплектації входить тримерна головка T45X M12, ніж для трави Multi 300-3 і ремінна оснастка Balance X.
Особливості мотокоси Husqvarna 545Rx:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 2.8 к. с. |
| Ширина скошування ножа | 300 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.9 кг |
| Довжина | 176 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плечовий ремінь | Ранцевий ремінь |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 об/мин |