Турботример Gardena PowerCut 500/27 призначений для підстригання та стриження газонів і галявок навколо приватних будинків і на садових ділянках. Це легкий і зручний тример, який чудово підходить для косіння крайок газонів і важкодоступних зон. Великий вимикач дає змогу вмикати тример без жодних зусиль.
Додаткова наддовга ручка з функцією регулювання полегшує керування тримером: ручку можна повертати — за відповідного налаштування це дає змогу без проблем підрізати траву, що розрослася на краях газону.
Для підвищення рівня комфорту під час роботи телескопічну ручку можна налаштувати відповідно до зросту користувача.
Завдяки можливості змінювати кут нахилу головки тримера Гардена PowerCut 500/27 Ви легко зможете скошувати траву у важкодоступних місцях, наприклад під лавками. Для додаткового полегшення керування є додаткове колесо, яке за потреби можна прибрати.
Під час косіння трави поблизу від грядок і квіткових клумб можна розгорнути обмежувач, який захищає рослини. Тример Gardena PowerCut 500/27 обладнаний головкою з регульованим подаванням корду.
Касета з кордом дуже легко замінюється. Захисний запобіжник запобігає випадковому увімкненню. Механізм розвантаження натягу кабелю забезпечує надійне кріплення й керування кабелем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GARDENA |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Тример |
| Тип штанги | Пряма |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Клас продукту | Побутової |
| Джерело живлення | Електричний |
| Ширина стрижки | 27 см |
| Подача корду | Автоматична |
| Подовження телескопічної штанги | до 24 см |
| Товщина корду | 1,6 мм |