7 829 ₴
Новий очисник високого тиску Gardena AquaClean Li-40/60 без акумулятора — це мобільне й безшумне рішення для очищення. Він не залежить від води й електрики, а також універсальний. Має знімний резервуар для води об'ємом 14 л.
Завдяки вбудованому шланговому з'єднанню Gardena шланг також може бути під'єднаний для тривалішого використання. Мінімийка Гардена AquaClean Li-40/60 з робочим тиском до 90 барів видаляє навіть стійкі забруднення, залишаючись водночас дуже тихим.
Для різних застосувань і м'якого очищення різних поверхонь тиск можна регулювати за запитом.
Робота в режимі м'якого очищення гарантує максимальний час роботи. Орієнтовний час роботи від повністю зарядженого акумулятора становить 20 хвилин, а в режимі Eco збільшується до 40 хвилин.
До комплекту входить насадка для очищення поверхні під кутом 15°, призначена для видалення великого бруду, іригаційний спрей вмик. OGS-з'єднання для садового шланга.
Мінімийку Гардена AquaClean Li-40/60 можна застосовувати для поливання — під час роботи в екорежимі ви можете поливати рослини, що розташовані у віддалених місцях вашого саду.
Батарея системи Gardena BLi-40/100 з напругою 40 В і ємністю 2,6 А·год (до комплекту постачання не входить) може бути заряджена в будь-який час і без ефекту пам'яті та може використовуватися для інших продуктів системи Gardena HeartBeat System 40 вольтів (один акумулятор використовується з різною технікою Гардена).
Великі колеса та міцна ручка роблять транспортування очисника високого тиску особливо легким.
Характерні особливості очисника високого тиску Gardena AquaClean Li-40/60
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 270 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 90 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Матеріал поршнів насоса | Латунь |
| Мінімальний тиск | 60 бар |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.7 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 303 мм |
| Ширина | 353 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Сопло струминної трубки | Двопозиційне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 35; 3*30; 3*85см |
| Довжина шланга | 3 м |
| Макс. витрата води | 270 л/хв |
| Макс. температура води | 40 ° C |
| Матеріал насоса | Латунь |
| Номінальний витрата води | 230 л/хв |
| Робочий тиск | 60 бар |
| Тип акумулятора | Li-ion |