Husqvarna FS 4800 D — це високоякісний професійний і універсальний швонарізувач, призначений для робіт із різання середньої інтенсивності. Ця версія з передніми колесами, що повертаються, найкраща для звичайних робіт із різання дорожніх покриттів. Тахометр/кажка швидкості обертання валу диска вказує швидкість обертання двигуна або вала диска.
Діапазон швидкості обертання валу диска має колірне кодування, що відповідає положенню важеля передач.
Важіль перемикання коробки передач використовується для зміни швидкості на виході коробки передач двигуна.
Стандартом для цього нарізувача швів худварна є три передачі та два нейтральні положення. Положення важеля перемикання передач мають колірне кодування, що відповідає діаметру різального диска та маркуванню швидкості обертання валу диска на панелі керування. Стопор важеля фіксує положення важеля перемикання передач.
Електрична система контролю дає змогу оптимізувати регулювання під час різання одним дотиком до перемикача, водночас знижується стомлюваність оператора та не потребує додаткових інструментів. Запатентована трансмісія з прямокутним редуктором мінімізує вібрації та підвищує ефективність шпинделя різального диска.
Панель керування обладнана датчиком температури, амперметром, тахометром і перемикачем муфти різального диска.
Система керування однією ручкою Quick Stick (tm) використовується для керування машиною, а також для підняття й опускання різального диска.
Дизельний нарізувач швів цієї серії — це одна з найбільших моделей різчиків дорожніх покриттів, обладнана потужним дизельним двигуном Yanmar з турбонаддувом — його конструкція призначена для передавання максимальної потужності на вал диска, що підвищує ефективність усіх різновидів робіт із різання.
Двигун також має знижений рівень вібрації, збільшуючи зручність роботи оператора.
Муфта зчеплення різального диска уможливлює роботу двигуна та переміщення різчика без обертання диска, а також сприяє вивільненню диска під час його застрягання в місці розрізу. Заявлена на патент конструкція вала диска IntelliSeal має чотири герметичні радіальні підшипники для забезпечення жорсткості та зносостійкості.
Інтервали між обслуговуваннями становлять як мінімум 500 годин, а обмежена гарантія надається на 1000 годин роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Швеція |
| Виробник | Husqvarna |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Дизельний двигун |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 680 кг |
| Модель двигуна | Yanmar 4TNV88-BDHQEPATier4 |
| Джерело живлення | Дизельний |
| Об'єм бензобаку | 29,5 л |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 1422; 4*844; 55*1295; 4; мм |
| Посадковий діаметр | 20 мм/25,4 мм; Easy-fit |
| Глибина різання | 375 мм |
| Діаметр диска | 36" (900 мм) |
| Охолодження | Повітряне |
| Ремінь | Поліклинові |