| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Бразилія |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,8 кг |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 470*85*205; мм |
| Довжина шланга | 135 см |
| Ємність акумулятору | 4,2 А/ч А·ч |
| Ємність бака | 16 літрів |
| Клас продукту | Професійний |
| Максимально допустима температура рідини | до 35 градусів |
| Максимальний тиск | 4,1 бар |
| Матеріал корпусу | Пластмаса |
| Потужність | 14,4 В |
| Тип акумулятора | Li-ion |