Електричний кущоріз Gardena ComfortCut 550/50 — це легкі та комфортні електроніжки, призначені для стриження чагарників і живоплотів, для ідеального обрізання та надання форми чагарникам середнього розміру.
Ці електроніці втілили в собі всі найкращі функції та якості, якими володіє весь асортимент ножиць Гардена для обрізання рослин і чагарників. Це максимальна зручність для користувача, першокласна якість стриження, функції безпеки та чудовий вибір для власників присадибних ділянок із живоплотом.
Ручки кущоріза Гардена ComfortCut 550/50 для зручності роботи зроблені ергономічної форми для безпечної роботи в будь-якому положенні, а велика кнопка пуску, практично під всю долоню, і фіксатор для кабелю роблять роботу з електричним кущорізом Gardena набагато безпечнішим.
Оптимізована геометрія ножів кущоріза, які мають лазерне заточування, забезпечує ефективний, швидкий і чистий зріз, а також тривалий термін експлуатації ножів. Захисний щиток захистить Вас від ненавмисного відскоку кущоріза під час стриження.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 96 dB |
| Клас продукту | Побутової |
| Вага | 3,5 кг |
| Джерело живлення | Електричний |
| Тип двигуна | Електричний |
| Вольтаж | 220 В |
| Діаметр реза | 25 мм |
| Довжина ножа | 50 см |