Потужна та надійна турбіна, об'ємний сміттєзбірник, легке використання та зручне зберігання роблять цю модель найбільш придатною для щоденного прибирання.
Міцний фільтр-мішок із нетканого матеріалу чудово фільтрує і знижує вплив пилу, що підвищує ефективність очищення.
Всі аксесуари, як-от шланги, шнур живлення й насадки, мають відсіки для зберігання на корпусі пилососа
Промисловий пилосос Husqvarna WDC 220 обладнаний мийним фільтром, який розроблений для тривалого періоду експлуатації, що призводить до зниження витрат на обслуговування.
Той самий фільтр використовується як для вологого, так і для сухого використання та забезпечує високий ступінь фільтрації.
Можливість під'єднання шланга на нагнітачі дає змогу використовувати пилосос як повітродувку для очищення замкнутих просторів або здування листя і сміття.
Великі та міцні колеса промислового пилососа Хускварна WDC 220 гарантують високу стійкість, а маленькі колеса, що обертаються на 360 градусів, забезпечують чудову маневровість у приміщеннях.
Очищення фільтра-картриджа виконується досить швидко та легко за допомогою зворотного імпульсу повітря. Використовуючи напівавтоматичну систему очищення, ви отримуєте високу продуктивність із скороченням часу простою.
Підіймальна ручка полегшує спустошення контейнера пилососа. Просто від'єднайте верхню частину та видаліть вміст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Розрідження | 210 мбар |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Фільтр для захисту мотора | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Регулювання потужності всмоктування | Ні |
| Площа фільтра | 0.003 кв.м |
| Функція видування | Так |
| Функція самоочищення фільтра | Так |
| Розетка для підключення електроінструментів | Ні |
| Діаметр приладдя | 32 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2.5 м |
| Відсік для зберігання насадок | Так |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Матеріал бака | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 506 мм |
| Ширина | 377 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Вага | 7.5 кг |