Бензиновий генератор Husqvarna G5500P - це потужний і ефективний однофазний генератор для електропостачання будинків і робочих майданчиків.
Максимальна потужність генератора Husqvarna G 5500P становить 5,5 кВт, алемінальна 5,0 кВ, яка забезпечує надійний чотиритактний бензиновий двигун з об'ємом циліндра 389 см3.
Легкий запуск, система автоматичного контролю рівня масла і паливним баком об’ємом 25 літрів забезпечують постійну і тривалу роботу.
Проста панель керування і ергономічний дизайн гарантують безпроблемну експлуатацію навіть за важких умов.
Поміщається ця міні-електростанція Хускварна G5500P у комплекті з колесами, що сприяє зручному і легкому транспортуванню та переміщенню.
Якщо ви бажаєте, щоб запуск був виділений, ви можете встановити додаткову можливість запуску за допомогою пункту Запалювання (акумулятор стає окремою, як аксесуар).





| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.1 л |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 88 кг |
| Основні | |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Виробник | Husqvarna |
| Режим роботи | Аварійний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запуск двигуна | 11,1 кВт/15,0 л. с. |
| Клас продукту | Професійний |
| Модель двигуна | Під замовлення |
| Обсяг масла в картері | 1,9 л/год |
| Об'єм бензобаку | Повітряне |
| Тип двигуна | 220 В |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 72 дБ |
| Витрата палива | 25 л |
| Час роботи | Matari M190F |
| Охолодження | Ручний/Електричний |
| Розетки | немає |
| Резервна потужність | 6,5 кВт |
| Шумозахисний кожух | 1,1 л |
| АВР ( автоматика ) | 83,6 кг |
| Виконання | Відкрите |
| Тип альтернатора | Синхронний |