

23 750 ₴
Відправка з 08 квітня 2026Теплова гармата прямого нагріву Master B 35 використовується для обігріву приміщень з гарною вентиляцією. Пристрій працює на дизельному паливі, має зносостійке покриття корпусу, оснащене системою контролю полум'я. Відрізняється безпекою у роботі, простотою експлуатації, високою ефективністю.
Основні переваги теплової гармати прямого нагріву Master B 35:
Сфера використання гармат прямого нагріву
Теплова гармата прямого нагріву Master B 35 може застосовуватися у приміщеннях виключно з гарною вентиляцією, оскільки відпрацьовані гази використовуються для обігріву та залишаються усередині приміщення. Пристрої ідеально підходять для обігріву: будмайданчиків, складів, виробничих та сільськогосподарських площ із гарною вентиляцією, а також для сушіння будматеріалів.
Теплова гармата прямого нагріву Master B 35 працює на 2-х видах рідкого палива: дизельному та гасі. Зазвичай пристрої дешевші за електричні при покупці і вигідніші в експлуатації. Сучасні рідкопаливні гармати не виділяють кіптяви та запаху завдяки повному згорянню палива.
Слід враховувати, що для горіння палива необхідний постійний приплив свіжого повітря, тому приміщення має бути добре провітрюваним. Приплив повітря повинен становити не менше 200–280 м3/год на кожні 10 кВт потужності, що відповідає 1 м2 на 10 кВт відкритих вікон і кватирок, якщо немає системи припливно-витяжної вентиляції. Деякі моделі гармат забезпечені патрубками для відведення відпрацьованих газів.
Теплова гармата прямого нагріву Master B 35 має фотоелемент, який контролює полум'я, та оснащена регульованим пальником. Наявна система контролю полум'я передбачає відключення пальника у разі, якщо полум'я згасло. Регулювання полум'я працює в комплексі із вбудованим термостатом. Так, за перевищення встановленого значення температури робота приладу блокується.
Захист від перегріву відбувається за допомогою вбудованого термостата, який вмикається при перевищенні допустимого рівня температури. При вході в роботу термостата подача палива припиняється. При досягненні в камері згоряння температури, що відповідає допустимому значенню, термостат автоматично перезапускає прилад. Важливо! Перш ніж запускати генератор, слід виявити та усунути причину перегріву.
Термостійке покриття - корпус теплових гармат Master покривається спеціальною термостійкою емаллю, що не містить свинцю. Дане покриття має високу стійкість до зносу і запобігає нагріванню корпусу при роботі пристрою.
Клас захисту теплової гармати – IP41. Обладнання має захист від проникнення в корпус сторонніх тіл діаметром понад 1 мм та від вертикальних крапель води.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 405 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 745 мм |
| Основні | |
| Виробник | Master |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Ємність паливного бака | 15 л |
| Тип | Дизельна |
| Час автономної роботи | 16 годин |
| Теплова потужність | 10 кВт |
| Продуктивність | 280 куб.м/год |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Додаткові характеристики | |
| Фотоелемент | Так |
| Характеристики дизельних гармат | |
| Витрата палива | 0.9 л/год |