4 128 ₴
Занурювальний дренажний насос для брудної води Einhell GC-DP 9035 N — міцний, потужний та надійний інструмент, що забезпечує найкраще обслуговування при відкачуванні ставків, котлованів, затоплених підвалів та багато іншого.
При споживаній потужності 900 Вт потужний насос перекачує до 18 000 літрів забрудненої води щогодини.
Корпус виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує тривалий термін служби.
Високоякісне механічне ущільнення GC-DP 9035 N захищає високопродуктивний двигун та забезпечує тривалу роботу без обслуговування.
Поплавковий вимикач з плавним регулюванням пропонує вибір між безперервною роботою та попередньо вибраним рівнем включення та вимикання.
Для гнучких варіантів підключення GC-DP 9035 N оснащений універсальним роз'ємом та кутом 90°. Крім того, він має ручку для перенесення для зручності транспортування.
Особливості
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Вага | 5.95 кг |
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 1.8 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 9 м |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вид насоса | Дренажний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Електричний |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 21; 3x15; 0x27; 4см |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Матеріал корпусу | Армований скловолокном пластик |
| Максимально допустима температура рідини | 35 °C |
| Продуктивність | 6500 л/хв |
| Тип насоса | Для чистої води |
| Висота подачі | 6 м |
| Клас електричного захисту | IP X8 |
| Глибина занурення | 5 м |