28 499 ₴
Дана газонокосарка суттєво відрізняється від техніки, що пропонується іншими виробниками. Її можна використовувати в трьох різних потужних режимах: стандартному, режимі економії енергії SavE та режимі повного навантаження, коли частота обертання та потужність при зростанні навантаження автоматично збільшуються. Частота обертання ножа на цих режимах - 3100, 2100 та 3700 об/хв.
Двигун, який встановлений на дану газонокосарку – безщітковий. Більшість робіт виконується в режимі SavE, приблизно час безперервної роботи в цьому режимі з акумулятором 4,2 А * год - 45 хвилин. Інші режими застосовують при стрижці високої трави.
Ніша акумулятора повністю прибрана в корпус. Під кришкою знаходиться поворотний ключ безпеки: Ви не запустите двигун, якщо ключ знаходиться в положенні «вимкнено».
Також є ще один додатковий пристрій безпеки – обмежувач запуску – це помаранчевий підпружинений важіль на правій стороні рукоятки. Він механічно блокує скобу гальма двигуна, не даючи притиснути її рукоятці. Перед запуском обмежувач зсувають убік. При відпусканні скоби ніж косарки зупиняється лише за три секунди.
На рукоятці газонокосарки Хускварна LC142iS є панель управління з чотирма світлодіодами - вказівниками статусу заряду акумулятора та трьома кнопками: увімкнення та вимкнення, режиму SavE та заряду.
Ця панель – основна особливість, яка відрізняє косарку від аналогів, представлених на ринку у даному сегменті. У інших виробників, щоб проконтролювати рівень заряду, потрібно зупинитися та відкинути кришку, під якою встановлено акумулятор. Тут же статус розрядки акумулятора завжди на увазі і відволікатися від роботи не потрібно.
Також є функція автоматичного відключення косарки після 10 хвилин простою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 41 мм |
| Висота скошування | 25 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Швидкість обертання ножів | 3200 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Honda GCV 160 |
| Об'єм двигуна | 160 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.1 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.93 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 л |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |