



25 000 ₴
Дриль для сухого та вологого алмазного буріння Eibenstock END 1550 P свердлить отвори у будівельних матеріалах, таких як: натуральний камінь, керамічна плитка, кераміка, фарфор, кам'яна кераміка, скло, залізобетон.
Потужність двигуна 2,5 кВт а максимальний діаметр буріння – 162 мм.
При бурінні можливе охолодження алмазної коронки водою. Подача води в місце буріння охолоджує коронку, що позитивно впливає на її ресурс, а також зменшує утворення пилу.
Також дриль Eibenstock END 1550 P можна використовувати в комплекті зі станиною для стаціонарного застосування під час буріння великими діаметрами коронок.
Комплектація: алмазний дриль із швидкозмінним перехідником та перехідником G½" - M 12 x 1.5 в кейсі
Особливості
Застосування
Технічні характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1.5 Вт |
| Вага | 3.6 кг |
| Виробник | Eibenstock |
| Тип свердління | Мокре |
| Максимальний діаметр свердління | 162 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4400 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |