Бензиновий генератор Einhell TC-PG 55/E5 працює від потужного і надійного 4-тактного двигуна та постачає електроенергію скрізь, де вона потрібна, незалежно від джерела живлення: тому з мінімальними зусиллями він швидко постачає електроенергію у всі ділянки, на будівельних майданчиках, у кемпінгу , у майстернях і гаражах або навіть під час відпустки в будинках, що окремо стоять, таких як лісові, рибальські або гірські будиночки.
Крім того, двигун є двигуном з низьким рівнем викидів завдяки відповідності нормам 5 викидів.
Є дві розетки на 230 В та одна розетка на 400 В для підключення пристроїв та живлення їх електроенергією: для розетки 230 В доступна безперервна потужність 3000 Вт та максимальна потужність 3300 Вт, безперервна потужність 3600 Вт та максимальна потужність 5500 Вт для троянд.
Функція AVR (система автоматичного контролю напруги) забезпечує стабільну вихідну потужність, електричний запуск зручний для користувача, а стартерна батарея вже входить у комплект виробу.
Великий 25-літровий бак із індикатором рівня заповнення підходить для безперервної роботи генератора.
Для безпеки та тривалого використання обладнання має вимикач перевантаження та відключення низького рівня масла.
Генератор має два великі колеса та шарнірну ручку для мобільності, що дозволяє легко транспортувати його з місця на місце.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 82.8 кг |
| Висота | 582 мм |
| Ширина | 565 мм |
| Довжина | 719 мм |
| Основні | |
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 11.7 годин |
| Режим роботи | Аварійний |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Кількість коліщат | 2 |
| Ручка для перенесення | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електричний |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |