17 999 ₴
Бажаєте мати густу та здорову траву без бур'янів? Аератор Hecht 5644 2 in 1 – ідеальний інструмент для вашого саду.
Після зими газон не дуже добре виглядає, тому рекомендується проводити аерацію чи скарифікацію. У повстяному шарі можуть розвиватися гриби та патогенні бактерії. Видалення повсті сприятиме проникненню кисню, світла, поживних речовин і води коріння трави. Це підвищить ефективність поливу та добрива газону.
Сусіди напевно заздрять такому гарному зеленому килиму.
Аератор-скарифікатор Hecht 5644 2 in 1 має два вали, завдяки яким ви будете проводити аерацію та скарифікацію газону, а також збирати траву в травозбірник.
Аератор Hecht 5644 2in1 забезпечить професійну турботу про ваш газон. Він має вал зі сталевими ножами та пружинний вал, завдяки яким він добре працює у середніх та великих садах.
Скарифікатор оснащений 4-х тактним двигуном Hecht з робочим об'ємом 212 см3 та потужністю 5,5 к.с., що гарантує стійку роботу та достатню потужність для виконання поставлених завдань.
Площа для обробки, що рекомендується, до 2000 м2.
Металевий корпус аератора Hecht 5644 гарантує відмінну стійкість під час руху по важкопрохідній місцевості. Колеса укомплектовані шарикопідшипниками для більш плавного руху, які до того ж знижують зношування ходової частини.
Робоча ширина аератора становить 42 см, а глибина обробки може бути встановлена у шести позиціях. Регулює робочу глибину від -12 до 5 мм.
Вертикуттер ідеально підходить практично для будь-якого саду та газону. У комплект поставки входить місткий тканинний травозбірник об'ємом 45 літрів, призначений для збирання трави, моху, листя тощо.
Для зручнішого використання вертикуттер оснащений практичними рукоятками, які можна скласти для зручнішого зберігання.
У комплект входять два змінні ролики.
З ударними ножами аератор застосовується для зрізання бур'янів, збору моху та аерації ґрунту.
За допомогою пружинного валу Ви можете згрібати траву, збирати листя, делікатно аерувати ґрунт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Кількість ножів (спиць) на валу аератора | 26 |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 12 |
| Ширина обробки | 420 мм |
| Тип травозбірника | М'який |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Виробник | Hecht |
| Глибина обробки | 12 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Марка двигуна | HECHT |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |