



5 499 ₴
Акумуляторний висоторіз AL-KO CSA 1820 спрощує обрізання сучків і гілок без проводів, що заважають. Регульований кут нахилу ріжучої головки (9 положень) та телескопічна штанга дозволяють косити навіть у важкодоступних місцях, забезпечуючи точний та акуратний зріз. За рахунок роботи від акумулятора ви отримуєте великий робочий радіус з високим ступенем свободи пересування, не думаючи про дроти. Це дозволяє працювати безпечно, без втоми, без шкоди для тіла, навіть тримаючи інструмент над головою.
Крім того, акумуляторні інструменти не виробляють шуму, шкідливих викидів і не потребують особливого обслуговування.
Міцна пильна шина Oregon довжиною 20 см забезпечує швидке виконання робіт, зручно у використанні. Швидкість ланцюга складає 3,7 м/с.
Висоторіз оснащений індикатором заряду акумулятора на ручці та оглядовим вікном в масляному баку.
Акумуляторний висоторіз CSA 1820 значно легший за аналогічний бензиновий агрегат, із загальною вагою всього 3,5 кг, включаючи акумулятор, дозволяє економити сили при роботі, навіть якщо Вам доводиться тримати його над головою.
У лінійці літій-іонних акумуляторів AL-KO 18 V Bosch Home And Garden Compatible представлено 4 типорозміри.
Залежно від вимірюваної Ач ємності акумулятори відрізняються за часом роботи і зарядки. Доступні акумулятори ємністю 2,5/4/5 та 6 Ач. Розряджений акумулятор заряджається від 60 до 130 хвилин. (Залежно від ємності акумулятора, час заряджання становить від 60 до 130 хвилин.
Щоб прискорити процес заряджання, можна використовувати швидкий зарядний пристрій FC100 Li.) Літій-іонний акумулятор дуже довговічний, не вимагає особливого обслуговування, його легко та зручно заряджати, без саморозряду та ефект пам'яті. Наша дворічна гарантія виробника також поширюється на акумулятор цього пристрою.
Завдяки багатому вибору садової техніки та акумуляторам із сімейства AL-KO 18 V Bosch Home & Garden Ви будете чудово оснащені для будь-яких видів робіт. Дані акумулятори та їх зарядні пристрої підходять для всіх 18 V Bosch Home & Garden та багатьох інших виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 3.7 м/сек |
| Наявність телескопічної штанги | Так |
| Довжина телескопічної штанги, max | 237 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 18 В |
| Регулювання кута нахилу ріжучого полотна | Так |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |