



10 499 ₴
Husqvarna W80P - самовсмоктувальна мотопомпа, середнього розміру, призначена для дренажу та іригації чистої або слабо забрудненої води.
Мотопомпа Хускварна W80P гарантує оптимальну продуктивність навіть у найскладніших умовах роботи.
Це ідеальна бензинова помпа для тих користувачів, які цінують ергономіку, простоту використання і функціональність.
Ця моторизована помпа оснащена двигуном Husqvarna, об'ємом 196 см³ і має простий ручний запуск.
Крім того, вона включає в себе міцну раму, що забезпечує стійкість і довговічність, а також центральну ручку, що спрощує транспортування.
Це компактна мотопомпа з легким доступом для обслуговування і контролю.
Її продуктивність становить 54000 л/год, а його всмоктувальний патрубок - 80 мм (3″)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна пропускна здатність | 54 куб.м/год |
| Максимальний напір | 28 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | Husqvarna |
| Потужність двигуна | 4.2 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Висота підйому | 28 м |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |