

17 499 ₴
Husqvarna LC 140SP – це проста у використанні бензинова газонокосарка з приводом коліс, яка відмінно підійде для стрижки газону на невеликих ділянках, площею до 700м².
Оснащена газонокосарка міцною металевою ріжучою декою та м'якою ручкою. Додаткові функції включають центральне регулювання висоти скошування і колеса на підшипниках.
Швидке та легке регулювання висоти стрижки трави - один важіль управляє всією декою.
Регульована по висоті ручка для покращеної ергономіки.
Складна ручка – для спрощеного зберігання та транспортування.
Ергономічний кут важеля полегшує роботу з газонокосаркою Хускварна LC 140SP.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 700 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Сталь |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Husqvarna HS 123A |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Витрата палива | 1.1 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.8 кг |