Робот-газонокосарка HUSQVARNA Automower 450X NERA
Якщо ви шукаєте першокласну газонокосарку-робот для площ до 5000 м², вам підійде газонокосарка-робот 450X NERA від Husqvarna.
Ефективний та інтелектуальний, ви зможете регулювати висоту стрижки електрично. Ви можете адаптувати її 20 та 60 мм. Ширина косіння 26 див.
Придатна для використання на схилах до 50%, газонокосарка робот Хускварна Automower 450X NERA пройде навіть у найвужчих місцях шириною від 60 см. Цей робот-газонокосарка ідеально підходить для складної місцевості (окремі газони, кущі, дерева, вузькі проходи тощо). )
Ця роботизована газонокосарка може бути оновлена модулем EPOS (продається окремо). Це дозволить вам використовувати вашого робота без дротів. Дійсно, технологія EPOS базується на супутниках. Завдяки цьому вам більше не знадобляться периферійні кабелі для використання газонокосарки-робота Husqvarna. Тоді ви зіткнетеся з меншим ризиком пошкодження кабелів під час програм косіння.
Доступність, автономність та безпека
Завдяки додатку Automower Husqvarna ви можете контролювати, керувати та знаходити свою газонокосарку-робот навіть на відстані. Він має з'єднання Bluetooth та 3G/4G.
Підготовлена до підключення газонокосарка - робот Husqvarna 450X NERA може використовуватися з голосовими помічниками Alexa або Google Home.
Оснащена GPS, автоматична газонокосарка Husqvarna 450X NERA забезпечує значну гнучкість у керуванні садом. Це технологія AIM (що складається зі створення віртуальних напрямних), яка дозволяє легко керувати рухами вашої газонокосарки NERA через програму AMC (на iOS, Android).
Газонокосарка Automower 450X має екран, на якому у високій роздільній здатності відображаються меню, які потім допоможуть вам налаштувати пристрій. Він також має адаптивний таймер, який подбає про коригування робочого часу вашого підключеного робота відповідно до зростання вашого газону. Таким чином він адаптує споживання енергії до стану вашого газону.
Оснащені датчиками підйому, леза вашого робота буде зупинено, щоб обмежити ризик порізів.
Сигналізація та PIN-код також є частиною обладнання газонокосарки-робота 450X NERA.
Автономність, яку пропонує цей робот-газонокосарка, складе 2 години 15 хвилин при повній зарядці.
Нагадуємо, що для бездротової роботи обов'язково потрібен з'єднувальний комплект HUSQVARNA EPOS - NERA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Великобританія |
| Максимальна ширина скошування | 240 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 2200 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 150 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Основні атрибути | |
| Максимальний кут нахилу | 25 |