Акумуляторна міні-пила SEQUOIA SBC2004M-QV 20V відмінно допоможе вам у роботі з розпилювання та догляду за садом.
Незалежна від мережі та робота без шкідливих викидів. Ідеально підходить для обрізки гілок, топіаріїв та обрізки.
Ланцюгова міні-пила SEQUOIA SBC2004M-QV працює від акумулятора 20 Вольт (входить до комплекту постачання)
SDS-система безключового натягу ланцюга допомагає без зусиль виконати регулювання натягу ланцюга без допомоги будь-яких додаткових інструментів.
Ергономічний дизайн - робить роботу більш комфортною та ефективною.
Fast Charge – швидка зарядка акумуляторної батареї.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Довжина шини | 100 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 7 м/сек |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 20 В |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |