13 499 ₴
Акумуляторна пилка Husqvarna Aspire C15X-P4A KIT оптимізована для обрізання, розчищення саду, вирубування невеликих дерев та виконання робіт своїми руками.
Надійні та точні результати різання навіть у вузьких місцях забезпечуються прецизійною шиною, тонким ланцюгом та високою швидкістю різання. Тонкі зрізи також оптимізують стан дерев та надають столярним проектам та подібним завданням акуратної обробки.
Потужний двигун і легкий, вузький корпус забезпечують компактність, відмінну маневреність та зручність роботи.
Натягування ланцюга без інструментів та попередньо зібрані шини та ланцюги покращують досвід, полегшуючи повний контроль над продуктом.
Завдяки інтелектуальному цифровому інтерфейсу користувача ви можете вмикати і вимикати двигун одним натисканням кнопки і легко переглядати стан батареї, активне гальмо ланцюга та інші індикації.
Оснащена автоматичним вимкненням, якщо вона не використовується протягом 180 секунд, що знижує ризик травмування і продовжує термін служби акумулятора.
Щоб мінімізувати потрібний простір для зберігання, ланцюгова акумуляторна пилка Husqvarna Aspire C15X-P4A KIT сумісна з рішенням для зберігання Husqvarna та оснащена спеціальним гачком для зручного зберігання на стіні.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 250 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14.5 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 90 мл |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Вага | 2.18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |