
219 ₴
Ланцюг Husqvarna X-Precision SP11G; 15 см; 1/4" mini Pixel; 1.1мм; 32DL (5293406-68) із зубом типу "напівдолото", розроблена та вироблена компанією спеціально для точного та м'якого обрізання гілок до 15 см.
Цей ланцюг ріже, як скальпель, ідеально підходить для міських професіоналів із догляду за деревами.
Чисті зрізи допомагають дереву добре зажити і виглядати згодом.
Тонкий ланцюг з малою вагою та низьким рівнем шуму, що працює плавно та ефективно як з акумуляторними, так і з невеликими бензиновими пилками.
Ідеально поєднується із шинами Husqvarna X-PRECISION™ 1/4".
DL – кількість провідних ланок ланцюга
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Husqvarna |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Довжина шини | 15 мм |
| Кількість ланок ланцюга | 32 шт. |
| Товщина ланки | 1.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 33 см |
| Рекомендований об'єм двигуна | від 40 см3 |
| Кількість ланок | 56 |
| Використовуваний напилок | 4,8 мм |
| Профіль зуба | Долото |