Вібротрамбовки Wacker Neuson вважаються еталоном у будівельній галузі. Доступні в чотирьох типорозмірах і з чотирма варіантами двигунів, вібротрамбовки Wacker Neuson – найкращий вибір. BS62-4Ab/28 оснащений чотиритактним двигуном Honda GXR 120, розробленим і виготовленим для Wacker Neuson.
Вібротрамбовка Wacker Neuson BS62-4Ab/28 в стандартній комплектації оснащена башмаком шириною 280 мм, а в якості опції доступні башмаки шириною 200 мм.
1. Простота використання Дросельна заслінка, запуск/зупинка двигуна і перекриття подачі палива управляються одним важелем.
2. Обслуговування: Ідеальна подача повітря через обтічник — забезпечує тривалий термін служби фільтра.
Пластиковий трамбувальний башмак з високою ударостійкістю і посиленою сталевою пластиною — спеціально розроблений для трамбувок Wacker Neuson і забезпечує тривалий термін служби. Встановлений лічильник мотогодин.
3. Надійність: Компанія Wacker Neuson винайшла траншейну трамбовку і виробляє її вже більше 80 років.
Трамбовка отримує повідомлення про низький рівень масла в баку і відключається до того, як масло закінчиться, що дозволяє уникнути пошкоджень.
Honda GXR 120 з тривалим терміном служби, призначена для використання з трамбовкою.
4. Безпека: Центральна сертифікована точка підйому для підйому трамбовки за допомогою крана
Точка підйому, прикріплена безпосередньо до корпусу рукоятки, забезпечує відсутність навантаження на ручку або віброгасники.
5. Універсальність: Унікальна конструкція забезпечує ідеальне поєднання балансу, удару і швидкості руху — вертикальні трамбовки нахиляються вперед для кращої швидкості руху. Вузька конструкція дозволяє використовувати трамбовки Wacker Neuson в обмеженому просторі.
Двигун Honda GXR 120 спеціально розроблений для трамбувальних машин, а не є універсальним двигуном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wacker Neuson |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність вібромашини | 12 м/хв |
| Довжина робочої поверхні | 340 мм |
| Ширина робочої поверхні | 280 мм |
| Відцентрова сила | 17 кН |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Honda GXR120 |
| Об'єм двигуна | 120 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм масляного бака | 0.4 мл |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 кг |