Акумуляторна пилка Husqvarna 215i KIT (АКБ+ЗП) - це високоякісна акумуляторна пилка, що ідеально підходить для обрізання дерев, розпилювання дров і теслярських робіт навколо будинку. Завдяки ідеальному балансу та високій швидкості ланцюга, вона забезпечує плавний і чистий зріз, залишаючись при цьому дуже простим у використанні.
Ця комплектація постачається з акумулятором 40-B70 та зарядним пристроєм 40-C80
Модель 215i – це чудовий апгрейд після звичайної електричної пилки. Ви більше не прив'язані до розетки. Рекомендується використовувати акумулятор Husqvarna BLi20 (для легкого обрізання) або BLi30 (для заготівлі дров).
Важливе зауваження. Не забувайте використовувати оригінальне біорозкладне мастило Husqvarna для ланцюга, щоб продовжити ресурс шини та масляного насоса.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14.6 м/сек |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 0.9 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |