
39 999 ₴
Якщо вам потрібна недорога снігоприбиральна техніка для дому — новий бензиновий снігоприбирач Husqvarna ST 124 буде ідеальним вибором.
Це машина початкового цінового сегмента для приватних користувачів і невеликих підприємств. Водночас її характеристики можна порівняти зі снігоприбирачами професійної та преміальної серії Husqvarna.
Цей сніговідкидач Husqvarna ST 124 є самохідним. Він обладнаний фрикційними дисками, які використовуються тільки в техніці класом вище (200 серія). Такий тип трансмісії забезпечує маневровість і простоту керування. Оператор має можливість регулювати швидкість за допомогою чотирьох передач для руху вперед і двох для реверсивного ходу.
Що ще виділяє снігоприбирач бензиновий Husqvarna ST 124 серед сусідніх моделей?
Двоступенева система: забезпечує подвійне подрібнення снігу — спочатку він подається шнеком під кожух і потім викидається крильчаткою через розтруб. Такий режим дає змогу прибирати навіть дуже щільний і важкий сніг.
Шнек у формі стрічки сприяє створенню суміші снігу з повітрям, що підвищує ефективність викиду та продуктивність сніговідкидання.
Високошвидкісна крильчатка: забезпечує відкидання снігу на дуже велику відстань.
Ергономічність і легке керування: форма ручок оптимізована для зниження напруженості під час роботи. Також оператор може регулювати висоту ручки. Важіль панелі керування робить самохідний снігоприбирач Хускварна ST 124 простим у використанні снігоприбирачем.
Гарантія до п'яти років: модель обладнана потужним і надійним двигуном Husqvarna, призначеним для роботи в холодних погодних умовах. Виробник надає на нього гарантію п'ять років (за умови проходження щорічного сервісного обслуговування).
Снігоприбирач бензиновий Husqvarna ST 124 досить вигідно вирізняє його ціна, як для техніки такого каса — вона в розумних межах.
Наша компанія — офіційний дилер Хускварна, а це означає, що купуючи в нас снігоприбирач Ви отримуєте якісну передпродажну підготовку навчання роботи з технікою такого класу та безплатну доставку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність двигуна, л. с. | 6 |
| Потужність двигуна, Вт | 4.5 |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Кількість передач | 4 вперед/1 назад |
| Тип приводу | Колеса |
| Об'єм паливного бака | 2.2 л |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові | |
| Шнек | Необрезинений |
| Підігрів ручок | Ні |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Загальні | |
| Ширина захвату | 61 мм |
| Висота захоплення | 53 мм |
| Дальність викиду | 15 м |
| Вага | 78.5 кг |