Віброплита Husqvarna LF50 L (9678547-01) — легка прямохідна віброплита, розроблена для виконання різноманітних робіт з ущільнення сипучого матеріалу малої та середньої товщини. Найкраще підходить для ремонту й обслуговування тротуарних доріжок, зон відпочинку та парків.
Укомплектована двигуном Honda GX100, потужністю 3,0 к. с., який дає змогу їй ущільнювати ґрунт зі швидкістю 0-22 метра на хвилину.
Заокруглені кути робочої плити не залишають слідів.
Спеціальна ручка з гаштуванням вібрацій дає змогу обертати прямкову віброплиту Хускварна LF50 L без особливих труднощів на 360 градусів навколо своєї осі, що дає перевагу під час роботи в обмеженому просторі та поблизу стін, колон.
Ефективна запатентована ручка знижує рівень вібрації нижче ніж 2 м/с2, що дає змогу працювати впродовж декількох годин без відчуття втоми.
Великий паливний бак, не схильний до корозії й унікальна система водорозчину дає змогу працювати довше, зменшуючи кількість простою.
Вага віброплити 53 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Болгарія |
| Відцентрова сила | 8.4 кН |
| Довжина робочої поверхні | 505 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Глибина ущільнення | 150 мм |
| Продуктивність вібромашини | 25 м/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 940 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 965 мм |
| Вага | 52 кг |
| Характеристики двигуна | |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Honda GX100 |
| Об'єм двигуна | 98 куб. см |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Ємність паливного бака | 1.2 л |
| Об'єм масляного бака | 0.5 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| set_code | Віброплити |