Снігоприбирач Husqvarna ST 324 - — це високопродуктивна бензинова снігоприбиральна машина, обладнана двоступеневою шнековою системою, електричним стартером і варіатором швидкості руху.
Потужна та надійна конструкція сніговідкисувача гарантує тривалий період експлуатування й найвищі результати роботи, не беручи до уваги стан снігового покриву.
Робоча ширина захоплення цієї моделі становить 61 см, а висота снігового покриву, яку здатний захопити шнек, може досягати 58 см! І все це завдяки потужному двигуну Husqvarna (7,5 к.с.), серії Snow SeriesX, який зроблений безпосередньо для зимової експлуатації (немає повітряного фільтра, який замерзає в холодну пору).
Укомплектований мотор електричним стартером — під час під'єднання до електричної мережі Ви можете запустити двигун самохідного бензинового снігоприбирача Хускварна ST 324 натисненням однієї кнопки, а коли двигун прогрівається, він і так легко запуститься шнуром стартера.
Після того як ви завели двигун снігоприбирача, починає світити фара, яка необхідна для того, щоб зробити вас помітним у темну пору доби.
А після натискання на важелі, які розміщені на ручках, стартує обертання шнека та снігоприбирач починає рухатися.
Блокування диференціала снігоприбиральні техніки — — це дуже потрібна функція, яка дає змогу передавати тягове зусилля на обидва колеса однаково, а разом із високим протектором шин це забезпечує чудове зчеплення з будь-якою поверхнею. До того ж вам буде легше розвертатися на місці — коли одне колесо обертається, а інше стоїть на місці.
Зміна швидкості пересування вперед і назад здійснюється спеціальним важільцем на панелі керування.
Підігрів ручок — щоб уникнути негативного осаду від складної роботи в зимові холоди та щоб ви не відморозили руки, інженери компанії подбали й обладнали ручки бензинового снігоприбирача Husqvarna ST 324 підігрівом, який вмикається спеціальною кнопкою на панелі керування.
Наша компанія — офіційний дилер Хускварна, а це означає, що купуючи в нас снігоприбирач Husqvarna ST 330 Ви отримуєте якісну передпродажну підготовку навчання роботи з технікою такого класу та безплатну доставку.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 107 кг |
| Ширина захвату | 61 мм |
| Висота захоплення | 58 мм |
| Дальність викиду | 15 м |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | США |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Об'єм паливного бака | 2.7 л |
| Стан | Новий |
| Тип приводу | Колеса |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Виробник двигуна | LCT |
| Потужність двигуна, л. с. | 7.5 |
| Потужність двигуна, Вт | 5.6 |
| Додаткові | |
| Підігрів ручок | Так |
| Шнек | Необрезинений |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |