
7 699 ₴
Бензопила Husqvarna 130 (9671084-01) — це нова модель, проста у використанні, з дизайном профі-пили, яка виконує свою роботу на 35% швидше, ніж більшість конкурентів.
Потужний двотактний двигун (2,0 л.) із системою X-TORQ® і об'ємом циліндра 38,0 см3 забезпечує менший викид рівня відпрацьованих газів і економніша витрата палива. Чому чималою мірою сприяє і карбюратор, встановлений на цій моделі.
Працює ця бензопила, втім, як і всі бензопили Хускварна, на паливній суміші — бензин Аї 92 або Аї 95 + олія для двотактних двигунів. Пропорція під час змішування 1:50, тобто на один літр бензину 20 грамів оливи. Перебір або недобір оливи в обох випадках не дуже добре. У першому випадку можуть закоксуватися кільця, тобто буде "жирна" паливна суміш, за якої олія не встигатиме згоріти, і його залишки потраплятимуть під кільце.
Другий випадок швидше за все призведе до перегрівання поршневої групи і, як наслідок, до заклинювання. Це призведе до дорогого ремонту.
Ще пила Хускварна 130 забезпечена системою легкого запуску Smart Start, яка допомагає вам легко заводити двигун бензопили.
Коли те, вже давно, компанія Хускварна запатентувала свій винахід — відцентрове очищення повітря Air Injection, але вона й сьогодні користується цим своїм винаходом. Суть , полягає в тому, що повітря перед тим, як потрапити до повітряного фільтра, попередньо очищається крильчаткою бензопили. Ця система неабияк знижує знос двигуна та збільшує проміжки між чищенням фільтра.
Кришка циліндра мотоппи зроблена як і на професійних бензопилах — на клямках — для того, щоб її відкрити, не потрібно викручувати гвинти, які тримають кришку.
Ця модель належить до категорії побутових пил, але за своїм функціоналом вона максимально наближена до напівпрофесійних моделей.
Також у цій моделі реалізоване бічне натяг ланцюга, як і в багатьох напівпрофесійних пил.
Купивши в нас цю бензопилу, ви не будетембизуватися про вибір, поготів гарантія на неї становить 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 22.3 м/сек |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 0.26 мл |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Вага | 4.68 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 38 куб. см |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 0.35 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |