
9 499 ₴
Бензопила Husqvarna 135 Mark II — це нова модель, яка замінила популярну пилу Хускварна 135.
Досить проста у використанні, що має новий дизайн професійної бензопилки, яка виконує свою роботу на 35% швидше, ніж більшість конкурентів.
Потужний двотактний двигун (2,16 л.) із системою X-TORQ® і об'ємом циліндра 38,0 см3 забезпечує менший викид рівня відпрацьованих газів і економніша витрата палива. Чому чималою мірою сприяє і карбюратор, встановлений на цій моделі.
Працює ця бензопилка, втім, як і всі бензопили Husqvarna, на паливній суміші — бензин Аі 92 або Аі 95 + олива для двотактних двигунів. Пропорція під час змішування 1:50, тобто на один літр бензину 20 грамів оливи. Перебір або недобір оливи в обох випадках не дуже добре. У першому випадку можуть закоксуватися кільця, тобто буде "жирна" паливна суміш, за якої олива не встигатиме згоріти, і його залишки потраплятимуть під кільце.
Другий випадок швидше за все призведе до перегрівання поршневої групи і, як наслідок, до заклинювання. Це призведе до дорогого ремонту.
Ще пила Хускварна 135 Mark II забезпечена системою легкого запуску Smart Start, яка допомагає вам легко заводити двигун бензопили.
Коли те, вже давно, компанія Хускварна запатентувала свій винахід — відцентрове очищення повітря Air Injection, але вона й сьогодні користується цим своїм винаходом. Суть , полягає в тому, що повітря перед тим, як потрапити до повітряного фільтра, попередньо очищається крильчаткою бензопили. Ця система неабияк знижує знос двигуна та збільшує проміжки між чищенням фільтра.
Кришка циліндра мотоппи зроблена як і на професійних бензопилах — на клямках — для того, щоб її відкрити, не потрібно викручувати гвинти, які тримають кришку.
Ця модель належить до категорії побутових пил, але за своїм функціоналом вона максимально наближена до напівпрофесійних моделей.
Також у цій моделі реалізоване бічне натяг ланцюга, як і в багатьох напівпрофесійних пил.
Купивши в нас цю бензопилу, ви не будетембизуватися про виконаний вибір, поготів гарантія на неї становить 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.68 кг |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 22.3 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 0.25 мл |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 38 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.16 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 0.35 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |