
25 499 ₴
Бензопила Husqvarna 365 — це класична професійна ланцюгова пила, яка була створена в тісній співпраці з професійними лісорубами та, що природно, вона розрахована на найважчі умови експлуатації.
Порівняно невелика вага, але водночас потужний і надійний двигун, яким укомплектована бензопила Хускварна 365 роблять її універсальною та придатною для будь-якого різновиду робіт.
Потужний картер двигуна витримує роботу на високих обертах і створений з урахуванням активного професійного використання бензопили, забезпечуючи тривалий термін експлуатації.
Кований колінчастий вал складається з трьох частин і має високу міцність і довговічність.
Запатентована система очищення повітря Air Injection забезпечує стабільну роботу карбюратора.
Низька ціна для мотоппилки такого класу та 12 місяців гарантії під час купівлі бензопили Husqvarna 365 у нашому інтернет-магазині Технікс-Маркет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 6.4 кг |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20.7 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 400 мл |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 65.1 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.6 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 770 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |