

66 999 ₴
Бензопила Husqvarna3120 XP є найбільша й однією з найпотужніших бензопил у світі.
Основне призначення бензопили Хускварна 3120 — професійна валка лісу в найскладніших умов.
Вона характеризується чудовим співвідношенням потужності і ваги. Система легкого запуску Smart Start®, ефективна антивібраційна система та чудова ергономіка робить цю велику пилку зручною не тільки під час запуску, але й під час виконання найскладнішої роботи.
Ефективна антивібраційна система LowVib знижує коливні вібрації при помощи антивібраційних демпферів, які поглинають вібрацію, захищаючи руки та пензлі користувача від негативного впливу.
Міцний картер двигуна бензопили витримує роботу на високих обертах і створений з урахуванням активного професійного використання бензопили, забезпечуючи тривалий термін експлуатації. Кований колінчастий вал бензопили складається з трьох частин і має виняткову міцність і довговічність.
Регульований оливний насос бензопили Husqvarna 3120XP подає необхідну кількість олії для змащення ланцюга відповідно до ваших потреб. Швидкознімна верхня кришка неабияк заощаджує час під час чищення або заміни свічки запалювання.
Швидкознімне кріплення повітряного фільтра також істотно полегшує чищення й заміну повітряного фільтра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 10.4 кг |
| Довжина шини | 1050 мм |
| Крок ланцюга | 0.404" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20.1 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 700 мл |
| Рівень шуму | 116 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів | 9000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 118.8 куб. см |
| Потужність двигуна | 8.4 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 1250 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |