



8 999 ₴
Легкий електричний скарифікатор Husqvarna S 138C має робочу ширину 38 см, функціональність 2-в-1 і легку заміну ножів.
Просте регулювання робочої глибини та потужний двигун дають можливість ефективно видаляти солому та мох із газону.
Компактний дизайн і складані ручки сприяють легкому перевезенню та зберіганню після використання.
Інтуїтивно зрозуміла панель керування, об'ємний травозбірник і брак шкідливих викидів роблять електричний аератор Husqvarna S138С ідеальним помічником для догляду за вашим газоном.
Центральне регулювання робочої висоти — один важіль контролює весь корпус.
Легка складана ручка — просто складіть її, щоб мінімізувати простір, необхідний для зберігання і транспортування.
Регульована ручка — ви можете вибрати ергономічний кут нахилу керма, який у поєднанні з легкодоступними важелями полегшить керування.
2-в-1 перемикач лез — легко перемикатися між граблями моху та скарифікатором
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Ширина обробки | 380 мм |
| Глибина обробки | 5 мм |
| Кількість регулювань глибини обробки | 5 |
| Кількість ножів (спиць) на валу аератора | 22 |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 16 |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |