



14 499 ₴
Легкий акумуляторний скарифікатор Husqvarna S 138i має робочу ширину 38 см, функціональність 2-в-1 і легку заміну ножів.
Просте регулювання робочої глибини та потужний двигун дають можливість ефективно видаляти солому та мох із газону.
Компактний дизайн і складані ручки забезпечують легке транспортування та зберігання.
З такими особливостями, як інтуїтивно зрозуміла панель керування, опціональний травозбірник і брак шкідливих викидів, аератор Husqvarna S138i стане чудовим помічником для догляду за вашим газоном.
Центральне регулювання робочої висоти — один важіль контролює всю колоду.
Легка складана ручка — просто складіть ручку, щоб мінімізувати простір, необхідний для зберігання і транспортування.
Регульована ручка — ергономічний кут нахилу керма в поєднанні з легкодоступними важелями полегшує керування.
2-в-1 перемикач лез — легко перемикатися між граблями моху та скарифікатором.
Акумуляторна батарея та зарядний пристрій до комплекту постачання не входить і купуються окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Ширина обробки | 380 мм |
| Глибина обробки | 0.5 мм |
| Кількість регулювань глибини обробки | 5 |
| Кількість ножів (спиць) на валу аератора | 22 |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 16 |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21 кг |