Електропила Husqvarna 418EL — це потужна ланцюгова пила, що працює від електромережі й обладнана електродвигуном 1,8 кВт і пиляльною шиною, завдовжки 14" (35 см).
Призначена ця елетропіла Хускварна для пиляння деревини в домашньому господарстві.
Великий крутний момент і чудові технічні характеристики гарантують високу швидкість і продуктивність пиляння, а компактний корпус, практичний дизайн, м'яка передня ручка, розташована під кутом 90 градусів і натягування ланцюга без жодного інструмента — маневреність і ергономічність конструкції.
Двигун електропили Husqvarna 418EL розташований оптимально, забезпечуючи пилі легкість у використанні, забезпечений системою захисту від перевантаження, вугільні щітки можна замінити без розбирання корпусу.
М'яке еластичне покриття на ручках забезпечує зручність тримання, причому в передньої ручки покриття є й на бічній її частині (за цю частину пилу утримують під час проведення горизонтальних розрізів).
Ця електропила обладнана системою безвиходового натягу ланцюга — невеликий ролик і маховик із відкидною ручкою, що притискає шину до корпусу.
Інерційне гальмо ланцюга, що спрацьовує не тільки від переміщення щитка гальма «вручну», але й від різких ривків і ударів.
Індикатор рівня оливи — прозоре вікно бака дає змогу відразу перевірити рівень оливи.
Ергономічна ручка для більшого комфорту та легкий доступ до елементів керування.
Висока швидкість ланцюга забезпечує швидке та плавне різання.
Електрична пила Husqvarna 418EL — це ідеальний інструмент для приватних користувачів, умельців і роботи всередині приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.7 кг |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 180 мл |
| Рівень шуму | 103 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |