13 099 ₴
Електропила Husqvarna 420EL — це потужна ланцюгова пила, що працює від електромережі й обладнана електродвигуном 2,0 кВт і пиляльною шиною, завдовжки 16" (40 см).
Призначена ця електропила Хускварна для пиляння деревини в домашньому господарстві.
Великий крутний момент і чудові технічні характеристики гарантують високу швидкість і продуктивність пиляння, а компактний корпус, практичний дизайн, м'яка передня ручка, розташована під кутом 90 градусів і натягування ланцюга без жодного інструмента — маневреність і ергономічність конструкції.
Двигун електропили Husqvarna 420EL розташований оптимально, забезпечуючи пилі легкість у використанні, забезпечений системою захисту від перевантаження, вугільні щітки можна замінити без розбирання корпусу.
М'яке еластичне покриття на ручках забезпечує зручність тримання, причому в передньої ручки покриття є й на бічній її частині (за цю частину пилу утримують під час проведення горизонтальних розрізів).
Ця електропилка обладнана системою безінструментального натягу ланцюга — невеликий ролик і маховик із відкидною ручкою, що притискає шину до корпусу.
Інерційне гальмо ланцюга, що спрацьовує не тільки від переміщення щитка гальма «вручну», але й від різких ривків і ударів.
Індикатор рівня оливи — прозоре вікно бака дає змогу відразу перевірити рівень оливи.
Ергономічна ручка для більшого комфорту та легкий доступ до елементів керування.
Висока швидкість ланцюга забезпечує швидке та плавне різання.
Електрична пила Husqvarna 420EL — це ідеальний інструмент для приватних користувачів, умельців і роботи всередині приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.7 кг |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 15 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 180 мл |
| Рівень шуму | 103 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |