

19 499 ₴
Бензопила Husqvarna T 435 — це спеціальна одноручна ланцюгова пила, розроблена для ефективнішої роботи професіоналами — озеленювачами. Ця модель — чудовий вибір для виконання робіт на висоті з кронування верхівок дерев.
Найстандартніші технологічні рішення інженерів заводу Хускварна роблять бензопилу Хускварну T435 зручною та легкою в роботі.
Велика швидкість руху ланцюга (18.3 м/с) сприяє тому, що Ви завжди отримуєте рівне й акуратне різання, без розколів. Запатентована фірмою Хускварна відцентрова система очищення повітря Air Injection істотно знижує зношування і збільшує проміжки між чищеннями фільтра.
Бензопила T 435 має чудове співвідношення "потужність-вага" і до того ж ще й чудово збалансована. Відмітна риса цієї пили — швидкий розгін і велика потужність навіть під час роботи на низьких обертах. Двигун X-Torq® заощаджує до 20% палива.
Особливості бензопили Husqvarna T 435:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.4 кг |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 19.1 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 170 мл |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Кількість обертів | 10000 об/хв |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 35.2 куб. см |
| Потужність двигуна | 2 к. с. |
| Ємність паливного бака | 260 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |