31 499 ₴
Бензопила Husqvarna T540 XP Mark III являє собою високоефективну бензопилу з верхньою ручкою, призначену для використання арборістами, лісниками, озеленювачами, садовими поспіль і комунальними господарствами, яким необхідні чудова продуктивність у поєднанні з ідеальною ергономікою.
Двигун із технологією X-Torq використовує до 20% менше палива та знижує викиди до 75%, допомагаючи утримувати кількість вихлопних газів, що потрапили в полог дерева, до мінімуму.
До того ж, бензопила Хускварна T540XP III має функцію AutoTune, яка автоматично регулює параметри двигуна залежно від умов довкілля, як-от температура, висота, умови фільтрації для забезпечення оптимальної роботи двигуна.
Ця бензопила також обладнана шиною TechLite, яка на 18% легша від традиційної з підвищеною жорсткістю, що сприяє балансу та маневровості, що особливо корисно під час роботи на дереві.
Для підвищення ефективності підіймання на висоту бензопила обладнана додатковим вушком для легкого з'єднання з гаком для кріплення шнура.
Ця бензопила постачається в комплекті із шиною 14" (35 см).
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 19.4 м/сек |
| Кількість обертів | 10200 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 116 дБ |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 37.7 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.2 к. с. |
| Ємність паливного бака | 340 мл |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |