



8 199 ₴
Легка і проста у використанні, вона ідеально підходить для зрізання невеликих дерев та обрізування або різання невеликих гілок.
Вона буде відмінним помічником для тих, хто подорожує на машині, рибалок і мисливців - адже головне її достоїнство - повна автономність.
Інтуїтивно зрозумілі кнопки управління гарантують безпечне та зручне включення, а інерційний ланцюговий тормоз забезпечує безпечну роботу.
Безщітковий двигун з режимом savE™ працює надійно і більш тривалий час, не має шкідливих викидів, а низький рівень шуму дає можливість працювати в житлових районах, не порушуючи спокій сусідів.
Літієво-іонна акумуляторна батарея ланцюгової пили Хускварна 136i забезпечує довгий збереження заряду і високу продуктивність.
Масло для змащення пильної гарнітури заливається в бачок з прозорим «оглядовим віконцем», однієї його заправки вистачає орієнтовно на три зарядки акумулятора. Щиток гальма закріплений на корпусі на двох шарнірах - ще одна особливість сучасних пив Husqvarna всіх різновидів.
Натягувач ланцюга, регульована без інструментів, допомагає швидко і з невеликими зусиллями натягнути ланцюг, а вся збірка шини і ланцюга виконується без застосування будь-яких інструментів.
Дизайн щитка для захисту руки створює кращий огляд пильної шини і її зірочки, що дозволяє повністю контролювати робочий процес.
Ефективний гальмо ланцюга приводиться в дію силою інерції.
Дана пила сумісна з усіма моделями акумуляторів, а саме: Husqvarna Bli 20 (4,0 Ач), Husqvarna Bli 100 (2,6 Ач), Husqvarna Bli 200 (5,2 Ач), Husqvarna Bli 300 (9,4 Ач ), Husqvarna BLi550X (15,6 Ач ), Husqvarna BLi950X (31,1 Ач)
Орієнтовний час безперервної роботи пилки з акумулятором BLi200 на одній зарядці: 30-60 хвилин, з ранцевими акумуляторами BLi550X і BLi950X (15,6 і 31,1 A*год) - відповідно 250 і 400 хвилин.
Літієві акумулятори Хускварна дуже надійні, вони мають ресурс - 1500 циклів заряду/розряду до того моменту, коли почне падати ємність. Гарантійний термін на акумулятори - 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час заряду акумулятора | 30 хв |