

18 999 ₴

За своїми технічними характеристиками вона не тільки не поступається багатьом електричним аналогам, але й здатна змагатися за продуктивністю пиляння з бензиновими моделями, потужністю 1,5 кВт (2,0 л. с.).

На пилі Хускварна 535iXP встановлений безщітковий двигун BLDC власного розроблення Husqvarna, що забезпечує навіть проти звичайних безщіткових двигунів менше енергоспоживання і високий крутний момент на всіх режимах роботи. Двигун компактний, розташовується всередині корпусу так, що жодних витичних частин немає.

Модель обладнана бічним натягом ланцюга: збоку на кришці розміщений сповивальний гвинт, обертаючи який ви натягуєте ланцюг.

Олива для змащення пиляльної гарнітури заливається в бачок із прозорим «дивовим віконцем», однієї його заправки вистачає орієнтовно на три зарядки акумулятора. Щиток гальма закріплений на корпусі на двох шарнірах — ще одна особливість сучасних пилок Husqvarna всіх різновидів.

Акумуляторна професійна ланцюгова пила Husqvarna 535iXP має режим економії енергії SavE, який вмикається спеціальною кнопкою на корпусі. Водночас робоча частота обертання двигуна трохи знижується.
Якщо пила експлуатується із середнім навантаженням, увімкнення SavE практично не впливає на продуктивність, але дає змогу економніше витрачати заряд.

Ця пила сумісна з усіма моделями акумуляторів, а саме: Husqvarna Bli 20 (4,0 А·год), Husqvarna Bli 100 (2,6 А·год), Husqvarna Bli 200 (5,2 А·год), Husqvarna Bli 300 (9,4 А·год), Husqvarna BLi550X (15,6 Ач ), Husqvarna BLi950X (31,1 Ач)
Орієнтовний час безперервної роботи пили з акумулятором BLi200 на одному заряджанні — 30-60 хвилин, з ранцевими акумуляторами BLi550X і BLi950X (15,6 і 31,1 A*год) — відповідно 250 і 400 хвилин.
Літієві акумулятори Хускварна дуже надійні, вони мають ресурс — 1500 циклів заряджання/розряджання до того моменту, коли почне падати ємність. Гарантійний термін на акумулятори — 2 роки.

Ще один важливий момент, на який треба звернути увагу під час купівлі акумуляторної пили — зарядний пристрій. У Хускварна їх кілька різновидів — вони можуть заряджати повільно та швидко. Найефективніший зарядний пристрій для цієї моделі — Husqvarna QC500. Ваш акумулятор зарядиться на 100% приблизно за 35-40 хвилин.

Пила штатно комплектується пиляльною гарнітурою в 14" (35 см).
Внимание! Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4.2 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряду акумулятора | 30 час |
| Рівень шуму | 106.0 |