


27 999 ₴
Висока якість збирання, безвідмовна робота й універсальність — саме ці якості підіймають на перші місця техніку від шведської компанії Хускварна та цей культиватор не є винятком.
Цей мотор характеризується малим споживанням палива — за максимального навантаження трохи більш ніж одну літру на годину.
Ця модель обладнана чотириступеневим шестереневим редуктором із високим ККД, що дає змогу полегшити оброблення ґрунту фрезами з захопленням до 95 см. Крім цього, корпус редуктора виготовлений із чавуну, що безсумнівно додає йому міцності.
Замінивши пневматичні колеса на металеві ґрунтозацепи, культиватор можна агрегатувати сільськогосподарським обладнанням, як-от: півлуг, окучник, картопелькопка, плоскоріз, картопельсаделка, сеньйосарка, візок для перевезення вантажів та ін.
Захищає двигун від пилу повітряний фільтр, який міститься в оливній ванні.
До стандартної комплектації з мотокультиватором Хускварна TF 338 входить 6 фрез, із шириною захоплення до 95 см і пневматичні колеса.
Обробляти ґрунт можна на глибину до 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Мінімальна ширина обробки | 40 см |
| Максимальна ширина обробки | 95 см |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| В комплекте оборудования | Фрези, Колеса пневматичні, Зчіпка |
| Вал відбору потужності | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 15 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 6.8 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 4.8 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 кг |