


18 899 ₴
Мотокультиватор Husqvarna TF 120 — надійна та компактна модель, призначена для оброблення невеликих ділянок. Порівняно невелика вага та компактні габарити гарантують чудову маневровість, завдяки чому він буде ідеальним помічником для виконання робіт у садах із великою кількістю рослинності, під час культивування міжряджень, клумб і роботи в теплицях.
З ним легко впораються як жінки, так і літні люди.
Культиватор обладнаний економним бензиновим 4-тактним двигуном потужністю 2,5 к. с. і високопродуктивним ланцюговим редуктором, який передає до 95% потужності двигуна на фрези, що гарантує ідеальну продуктивність.
Повітряний фільтр розміщений у оливній ванні, що неабияк збільшує періоди обслуговування й забезпечує чудовий захист повітря, що надходить у карбюратор від пилу.
Культиватор Хускварна TF 120 має у своєму арсеналі 4 фрези, які за один прохід обробляють смугу завширшки 46 см і завглибшки 15 см.
Ергономічна, регульована за висотою ручка, і низький рівень шуму забезпечують високий рівень комфорту під час роботи.
Характерні особливості мотокультора Husqvarna TF 120:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | Rato R100 |
| Мінімальна ширина обробки | 20 см |
| Максимальна ширина обробки | 46 см |
| Максимальна глибина обробки | 15 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Зчеплення | Пасове |
| Вал відбору потужності | Ні |
| В комплекте оборудования | Фрези, Транспортувальне колесо, Захисні крила |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 2.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 98 куб. см |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 2 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |