
24 499 ₴
Husqvarna 336FR — потужна травокосарка для професійного використання, призначена для роботи з густими чагарниками.
Косилка комплектується напівавтоматичною тримерною головкою для газонної трави, трипелюстковим ножем для жорсткої трави та порослі також комплектується двоплечовою ремінною обладнанням Balance 35 для рівномірного розподілу навантаження на плечі оператора.
Ця комплектація — ідеальне рішення для людей, яким необхідні переваги обох продуктів — травокосарки та кущоріза.
X-Torq®-двигун — зменшує вчетверо вихлоп шкідливих газів, водночас заощаджуючи паливо на 20%.
Duo-balance 35 — Ергономічна підвіска, яка оптимально розподіляє навантаження між плечима, грудьми та спиною.
Ручний паливний насос неабияк прискорює й полегшує запуск інструмента.
Tap 'n Go — Надпотужна різальна система з подвійним кордом Tap' n Go для швидкого подавання.
Вимикач із функцією автоповернення
Після вимкнення інструмента кнопка повертається в позицію "ВКЛЮЧНО" для безпроблемного наступного запуску.
LowVib® — ефективна система віброгасіння зменшує навантаження на руки оператора.
Ергономічний дизайн — Похибка стійка керма та комфортні ручки забезпечують надійне захоплення рукою й комфорт під час роботи.
Комбінований захисний кожух — може використовуватися як із тримерною головкою, так і з ножем для трави.
Висока стійка керма з магнію — забезпечує свободу рухів під час роботи на схилах.
Конічний редуктор — конструкція конічного редуктора має великий крутний момент, а різальне обладнання водночас паралельне до землі для кращої продуктивності під час скошування
Регульований гачок підвіски — для кращого балансу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 11500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 1.9 к. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Кількість обертів холостого ходу | 2900 об/хв |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Довжина | 178 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 34.6 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Додаткові характеристики | |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |