



30 499 ₴
Husqvarna 545 FR — це потужна професійна мотокоса, призначений для розчищення густих зарослів чагарнику та трави як тримерною головкою, так і ножем.
545 FR — це дуже потужний і ефективний інструмент із чудово продуманою ергономікою, який здатний витримувати максимальні навантаження впродовж цілого робочого дня.
Ергономічні ручки професійної мотокоси 545 FR розташовані під невеликим кутом щодо штанги, що благодійно позначається на кращому регулюванні.
Магнітний фіксатор, яким обладнаний редуктор кущоріза, полегшує заміну різального обладнання. Збалансований розподіл ваги забезпечується завдяки розміщенню паливного бака перед двигуном. Ефективні амортизатори поглинають вібрацію і знижують навантаження на пензлі та передпліччя користувача.
Оптимізована довжина штанги та редуктор із підвищеним крутним моментом полегшують роботу та дають змогу різальному обладнанню працювати паралельно до землі. Двигун обладнаний новітньою технологією X-Torq®, яка сприяє зниженню кількості шкідливих викидів на 75% і на 20% заощаджує паливо.
Завдяки системі Smart Start® мотокоса 545 FR швидко та легко заводиться. Опір шнура стартера знижено на 40%. Паливопідкачувальний насос полегшує запуск. Дворучна ручка під час кемби великих площ дає змогу виконувати спокійні, рівномірні рухи та робить керування пристроєм легким і ергономічним.
Бензокоса Husqvarna 545 FR має ремінну оснастку Balance X із широкою опорою на спині, плечовими ременями та поясом для розподілу навантаження зі збільшеної зони. Міцні фіксувальні кріплення дають змогу легко надіти або зняти підвіску. М'які та широкі плечові ремені ефективно знижують навантаження на плечі та поперек. Енергопоглинальна настегенна накладка захищає стегна від навантажень, полегшує роботу та збільшує простір для переміщення.
Кущоріз Хускварна 545FR чудово збалансований, а запатентована антивібраційна система LowVib® знижує до максимуму всі вібрації, створювані двигуном, приводним валом і різальним обладнанням.
У стандартну комплектацію з кущорізом входить тримерна головка T45X M12, ніж для трави Multi 300-3, різальний лісовий диск-фреза Scarlett 200-22 і ремінна осна Balance X.
Особливості мотокоси Husqvarna 545 FR:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 200 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Потужність двигуна | 2.9 к. с. |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Кількість обертів холостого ходу | 9000 об/мин |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм двигуна | 45.7 куб. см |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 178 мм |
| Вага | 8.6 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Складна ручка | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плечовий ремінь | Ранцевий ремінь |