27 999 ₴
Husqvarna 545 F — це потужний професійний кущоріз, призначений для розчищення густих зарослів чагарнику та деревоподібної порослі.
Це дуже потужний і ефективний інструмент із чудово продуманою ергономікою і здатний витримувати максимальні навантаження впродовж цілого робочого дня. Ергономічні ручки професійного кущоріза Хускварна 545 F розташовані під невеликим кутом щодо штанги, що благодійно позначається на кращому регулюванні.
Магнітний фіксатор, яким обладнаний редуктор кущоріза, полегшує заміну різального обладнання. Збалансований розподіл ваги забезпечується завдяки розміщенню паливного бака перед двигуном. Ефективні амортизатори поглинають вібрацію і знижують навантаження на кисті та передпліччя користувача.
Оптимізована довжина штанги та редуктор із підвищеним крутним моментом полегшують роботу та дають змогу різальному обладнанню працювати паралельно до землі. Двигун обладнаний новітньою технологією X-Torq®, яка сприяє зниженню кількості шкідливих викидів на 75% і на 20% заощаджує паливо.
Завдяки системі Smart Start® мотокоса 545F швидко та легко заводиться. Опір шнура стартера знижено на 40%. Паливопідкачувальний насос полегшує запуск. Дворучна ручка під час кемби великих площ дає змогу виконувати спокійні, рівномірні рухи та робить керування пристроєм легким і ергономічним.
Бензокоса Husqvarna 545 F має ремінну оснастку Balance X із широкою опорою на спині, плечовими ременями та поясом для розподілу навантаження зі збільшеної зони. Міцні фіксувальні кріплення дають змогу легко надіти або зняти підвіску. М'які та широкі плечові ремені ефективно знижують навантаження на плечі та поперек. Енергопоглинальна стегнова накладка захищає стегна від навантажень, полегшує роботу та збільшує простір для переміщення.
Кущоріз Хускварна 545F чудово збалансований, а запатентована антивібраційна система LowVib® знижує до максимуму всі вібрації, створювані двигуном, приводним валом і різальним обладнанням.
У стандартну комплектацію з кущорізом входить різальний лісовий диск-фреза Scarlett 225-24-1" і ремінне обладнання Balance Х.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Загальні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 8.4 кг |
| Довжина | 176 мм |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Ранцевий ремінь |
| Кількість обертів холостого ходу | 2700 об/мин |
| Ріжучий елемент | Пиляльний диск |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 10100 об/мин |
| Потужність двигуна | 2.7 л. с. |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 225 мм |
| Об'єм двигуна | 45.7 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Складна ручка | False |
| Регулювання ручки по висоті | True |
| Антивібраційна система | True |