24 799 ₴
Husqvarna 545 Fx — це потужний, зручний і високопродуктивний професійний кущоріз (секор) для роботи в лісі з прорізування густих заростей. Дизайн і ергономіка кущоріза продумана інженерами Husqvarna до дрібниць. Спеціально укорочена штанга та редуктор, встановлений під кутом на 24 градуси, полегшують спрямовану валку.
Ергономічні ручки кущоріза Хускварна 545Fx, які розташовані під невеликим кутом щодо штанги та курок газу, зроблений під керування великим пальцем, забезпечують комфортну роботу.
Кущоріз чудово збалансований, а запатентована антивібраційна система LowVib® знижує до максимуму всі вібрації, створювані двигуном, приводним валом і різальним обладнанням.
У стандартну комплектацію з кущорізом входить різальний лісовий диск-фреза Scarlett 200-22 і ремінна оснастка Trio Balance.
Особливості кущоріза Husqvarna 545Fx:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Загальні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 8.1 кг |
| Довжина | 176 мм |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плечовий ремінь | Ранцевий ремінь |
| Кількість обертів холостого ходу | 2700 об/мин |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/мин |
| Потужність двигуна | 3 л. с. |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 225 мм |
| Об'єм двигуна | 45.7 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Складна ручка | False |
| Регулювання ручки по висоті | True |
| Антивібраційна система | True |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |