



18 499 ₴
Акумуляторна травокосарка Husqvarna 520iRX — чудова альтернатива традиційним електричним і бензиновим мотокосам.
Головною особливістю цієї моделі є поєднання всіх переваг електричних моделей і технічних характеристик, характерних бензиновим моделям.
Травокосарка належить до професійної серії інструменту, тому вона обладнана "велосипедною" ручкою, яка закріплена на високій стійці, що сприятливо відбивається на зручності тривалої роботи.
Завдяки тому, що травокосарка обладнана безщітковим двигуном нового покоління, який міститься в корпусі редуктора, тримерна головка може обертатися як управу сторону, так і в ліву. Це буває дуже зручно під час обкашування вузьких ділянок або для необхідного напрямку викидання зрізаної трави.
Новітні розробки та технології дали змогу створити досить потужні акумуляторні батареї, які за невеликих габаритів і ваги дають змогу забезпечити продуктивну та тривалу безупинну роботу.
За допомогою акумуляторного тримера Хускварна 520 iRX ви швидко, ефективно й без шуму скошуєте рослинність в саду, парку або на присадибній ділянці.
Для живлення двигуна використовується універсальний літій іонний акумулятор, напругою 36 В. Його використання забезпечує можливість виконання роботи безупинно до 45 хвилин.
Травокосарка Husqvarna 520iRX комплектується ремінним обладнанням Balance 35, використання якого неабияк покращує його експлуатаційні якості.
За допомогою цього інструмента можна ефективно виконати стриження густорозстільної, вологої трави, що не завжди було можливо зробити за допомогою звичайних електричних моделей. Для чого використовується волосінь Trimmer head T25B, подавання корду — напівавтоматична.
Практично безшумна робота, без нагрівання інструменту, без шкідливих вихлопних газів — все це відрізняє цю акумуляторну травокосарку від її бензинових "зібратимів".
До комплекту постачання входить тримерна головка, чотирилопатевий металевий ніж і ранцева оснастка.
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4.2 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | True |
| Антивібраційна система | True |
| Плечовий ремінь | True |
| Складна ручка | False |
| Тип | Мотокоса |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Час заряду акумулятора | 0.5 час |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |