


10 999 ₴
Husqvarna 122 HD60 — це легкі та міцні бензорізниці, новинка на українському ринку. Чудово підійдуть для стриження чагарнику або живоплоту навколо приватного будинку.
Двигун мотоножиць обладнаний системою легкого старту Smart Start і паливопідкачувальним насосом (праймером), завдяки чому немає проблем під час запуску двигуна. Опір шнура стартера знижено на 40%.
Міцне двобічне різальне полотно та гострі та надійні різальні зубці забезпечують високу продуктивність, чудове різання та великий термін експлуатації.
Ефективні антивібраційні демпфери поглинають вібрацію і зменшують навантаження на пензлі та передпліччя користувача.
Задня ручка регулюється для полегшення підрізання бічних і верхньої частин живоплоту.
Особливості мотоніжниць Husqvarna 122 HD 60:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Довжина шини | 600 мм |
| Відстань між ножами | 20 мм |
| Потужність двигуна, л. с. | 0.8 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Об'єм паливного бака | 0.3 л |
| Вага | 4.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Складна ручка | Немає |