
31 499 ₴
Штангові мотоножиці Husqvarna 525HE3 — це професійний інструмент, призначений для надання форми, прорізування й обрізання високих чагарників і живих огорож заввишки до 3 метрів, даючи змогу твердо (і безпечно) стояти на землі.
Додатковий радіус дії дає змогу з легкістю обрізати навіть найвищі живі огорожі, але за допомогою легко регульованої різальної планки (з діапазоном кутів нахилу вгору/вниз 45°/85°) також дає змогу ефективно обрізати низькі ділянки жив огорожі зі зручного положення стоячи. Для додаткової зручності кут різання можна навіть дистанційно регулювати, що дає змогу швидко перемикатися з одного робочого кута на інший із мінімальними труднощами.
Використовувати ножиці для живоплоту Хускварна 525 HE3 дуже просто, поготів що двотактний бензиновий двигун X-Torq об'ємом 25,4 куб.см був встановлений як противагу різальному механізму для приємної збалансованої конструкції.
Це, поряд зі зручною D-подібною ручкою, робить модель 525 HE3 дивовижно простою в маневруванні, забезпечуючи в такий спосіб акуратну роботу та велику точність різання.
Додаткові зручні функції містять в собі вимикач з автоматичним поверненням, який автоматично повертається в положення «ВМИК» після використання, простий у використанні блок керування «все в одному» і продуману систему Smart Start®, розроблену для зменшення опору шнура стартера до 40%.
Водночас паливний бак місткістю 0,51 літра підвищує продуктивність, зменшуючи кількість разів, коли вам доведеться зупинятися для дозаправляння.
Мотоножиці Husqvarna 525HE3 дуже надійні, як і вся техніка від Husqvarna.
Розроблена для того, щоб витримувати вимоги інтенсивного комерційного використання, ця міцна машина обладнана лише компонентами найвищої якості, а зубці леза тримера спеціально загартовані, щоб допомогти їм зберігати гостроту та отримувати якісні результати.
Все це робить кущоріз Хускварна 525 HE3 чудовим інструментом, незалежно від того, чи є ви хатнім садівником із високими живими виродками або професійним ландшафтним дизайнером, що потребує універсальної машини, придатної для широкого кола завдань обрізання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Довжина шини | 600 мм |
| Відстань між ножами | 30 мм |
| Потужність двигуна, л. с. | 1.36 |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Об'єм паливного бака | 0.51 л |
| Вага | 5.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Складна ручка | Немає |