Легкі та тихі акумуляторні ножиці Husqvarna 115iHD45 призначені для комерційного використання. Залежно від умов роботи, ви можете встановлювати або нормальний режим, або режим savETM, щоб працювати на максимальній потужності та максимально довго.
Літієво-іонна акумуляторна батарея забезпечує тривале збереження заряду та високу продуктивність
Міцний алюмінієвий корпус редуктора не перегрівається під час тривалої роботи.
Органи керування акумуляторних ножиць Хускварна 115iHD45 надзвичайно прості в обігу. Запуск і зупинка інструмента легко здійснюється натисканням кнопки.
Акумуляторні ножиці Husqvarna 115iHD45 вирізняються компактністю і вузькою конструкцією. Передня ручка розташована близько до центру ваги. Це робить їх легкими та добре збалансованими.
Інноваційний безщітковий двигун власного розроблення працює на 25% ефективніше, ніж стандартний безщітковий двигун. Це означає, що наш двигун забезпечує вищий і послідовніший крутний момент.
Літій-іонний акумулятор 36 В призначений для професійного використання упродовж тривалого часу. Він підходить до всіх портативних акумуляторних інструментів Husqvarna і дає змогу швидко переставляти один і той самий акумулятор, наприклад, із тримера на ланцюгову пилу, і далі працювати. (Використовується окремо)
Аксесуари для акумуляторних інструментів дадуть вам змогу і далі працювати без зайвих перерв.
Рівень шуму акумуляторних ножиць Husqvarna 115iHD45 приблизно на 13 дБ (А) нижчий, ніж у бензинових моделей. Скорочення рівня шуму на 3 дБ (А), зазвичай, сприймається як зменшення шуму удвічі. Це робить роботу набагато приємнішою для вас, а також дає змогу працювати в багатолюдних громадських місцях.
Літієві акумулятори Хускварна дуже надійні, вони мають ресурс — 1500 циклів заряджання/розряджання до того моменту, коли почне падати ємність. Гарантійний термін на акумулятори — 2 роки.
Ще один важливий момент, на який треба звернути увагу під час купівлі акумуляторних ножиць для живоплоту — зарядний пристрій. У Хускварна їх кілька різновидів — вони можуть заряджати повільно та швидко. Найефективніший зарядний пристрій для цієї моделі — Husqvarna QC500. Ваш акумулятор зарядиться на 100% приблизно за 35-40 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Довжина шини | 450 мм |
| Відстань між ножами | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 36 В |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Складна ручка | Немає |